GKS Katowice powalczy o fotel lidera

9 mar 2017 Udostępnij

Piątkowe emocje w Nice 1 Lidze zakończy spotkanie GKS-u Katowice ze Stomilem Olsztyn. Na papierze wyraźnym faworytem są gospodarze. W Katowicach nikt nie wyobraża sobie potknięcia w walce o awans.

Na starcie rundy GKS Katowice po szalonym spotkaniu zremisował z Chojniczanką Chojnice. Na pewno jednak w Katowicach czuć niedosyt. Wszak GKS prowadził z liderem dwoma bramkami. Tym samym do meczu ze Stomilem katowiczanie podchodzą jako wicelider tabeli Nice 1 Ligi.

 

Co ciekawe GKS przegrał u siebie w tym sezonie tylko raz – na inaugurację z Wigrami Suwałki 0:1. Potem podopieczni Jerzego Brzęczka sześciokrotnie wygrywali, a trzy razy dzielili się punktami. – Oczekuję od siebie, że stworzę wraz z kolegami z drużyny udaną inaugurację naszym kibicom. Bardzo liczymy w piątek na ich wsparcie i wysoką frekwencję! – przyznał Łukasz Zajdler, pomocnik GieKSy.

 

Stomil Olsztyn zajmuje po 20. kolejkach trzynastą pozycję w tabeli Nice 1 Ligi. Na inaugurację zawodnicy „Dumy Warmii” zremisowali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Warto dodać, że to goście byli bliżej zwycięstwa, jednak w 90. minucie z karnego wyrównał Sebastian Dudek. Teraz przed zawodnikami Adama Łopatko blisko 500-kilometrowa podróż na południe Polski.

 

 

W ostatnim spotkaniu tych drużyn padł remis. Emocji było jednak co niemiara. Najpierw karnego nie wykorzystał Grzegorz Goncerz, a pod koniec spotkania czerwoną kartką został ukarany bramkarz GieKSy – Sebastian Nowak. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.