GieKSa wróciła do treningów

21 cze 2017 Udostępnij

Piłkarze GKS Katowice wtorkowymi zajęciami zainaugurowali przygotowania do nowego sezonu Nice 1 Ligi. Był pierwszy trening GieKSy pod wodzą Piotra Mandrysza.

Katowiczanie udali się na urlopy bezpośrednio po ostatnim meczu poprzedniego sezonu. We wtorek rozpoczęli już przygotowania do rozgrywek sezonu 2017/18. W trakcie przerwy urlopowej w klubie doszło do kilku ważnych zmian. Najważniejsza to oczywiście objęcie posady pierwszego trenera przez Piotra Mandrysza. Do sztabu dołączył też Bartłomiej Bobla, który będzie pełnił obowiązki drugiego trenera.

 

Z drużyną nie trenują już Krzysztof Wołkowicz, Sławomir Duda i Maciej Bębenek, których kontrakty wygasają i nie będą przedłużone. Z kolei Igor Sapała i Kamil Jóźwiak powrócili do macierzystych klubów po okresie wypożyczenia. Z GKS-em pożegnał się też Alan Czerwiński, który zdecydował się kontynuować karierę w nowym klubie.

 

Pierwszy trening na zdjęciach

W pierwszym treningu wzięło udział 20 piłkarzy, w tym wychowankowie Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa” Szymon Małecki i Przemysław Grosiak. Zabrakło kontuzjowanego Olivera Praznovskiego.

 

W środę piłkarze przejdą badania szybkościowe i wydolnościowe. W sobotę GieKSa rozegra mecz sparingowy z Odrą Opole. Przypomnijmy, że Nice 1 Liga wznawia rozgrywki w weekend 29/30 lipca.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.