Gdzie oglądać mecze Fortuna 1 Ligi?

13 lip 2022 Udostępnij

Kibice pierwszoligowych klubów mają dwie możliwości oglądania meczów Fortuna 1 Ligi. Fani mogą zakupić pakiet Polsat Box Go Sport lub skorzystać z pojedynczych dostępów, które można kupić w centrach meczowych dostarczanych przez firmę STATSCORE, oficjalnego dostawcę statystyk dla rozgrywek.

Kibice zainteresowani regularnym śledzeniem meczów Fortuna 1 Ligi w internecie od września 2021 roku mogą to uczynić, wykupując w serwisie Polsat Box Go pakiet Polsat Box Go Sport, który daje dostęp do transmisji wielu wydarzeń sportowych, w tym wszystkich spotkań Fortuna 1 Ligi na żywo. Cena pakietu to 40 zł za 30 dni. Użytkownicy pakietu mogą w jego ramach oglądać transmisje także z wielu innych wydarzeń sportowych, w tym m.in.: rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasy na kanałach CACAL+ SPORT3 i 4, Fortuna Pucharu Polski czy piłkarskich lig zagranicznych (LaLiga Santander, Serie A TIM, Ligue 1 Uber Eats). Częścią pakietu są również kanały sportowe Polsatu, w tym Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium, Eleven Sports 1-4, Eurosport 1 i 2 oraz CANAL+ SPORT3 i 4. 

 

Dzięki współpracy Cyfrowego Polsatu, Pierwszej Ligi Piłkarskiej oraz firmy STATSCORE kibice zyskują możliwość zakupu także pojedynczych transmisji w modelu PPV. Mecze w systemie PPV możesz kupić klikając TUTAJ

 

Kibice mogą wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo w cenie 10 złotych za pośrednictwem centrów meczowych, które od dwóch lat dostępne są na stronach wszystkich klubów Fortuna 1 Ligi (pełna lista poniżej). Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android.

 

Na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskają kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasili budżet klubu, w którego centrum meczowym dokonany został zakup.

 

STATSCORE jako partner technologiczny projektu będzie obsługiwał zapytania techniczne dotyczące usługi PPV oraz proces reklamacji. Klienci zgłoszenia mogą wysyłać przez formularz znajdujący się na stronie https://helpdesk-ppv.statscore.com/

 

Kibice zainteresowani skorzystaniem z usługi proszeni są zapoznanie się z zestawieniem najczęściej zadawanych pytań: https://statscore.atlassian.net/wiki/spaces/OTTPLP/pages/3142647813/FAQ

 

[Lista najważniejszych pytań i odpowiedzi z FAQ]

 

Jaki jest koszt dostępu do pojedynczego meczu?

 

Dostęp do każdej pojedynczej transmisji w formacie wideo to koszt: 10,00 PLN

 

Gdzie znajdę kod dostępu do meczu?

 

Kod dostępu zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Mail powinien dotrzeć na skrzynkę maksymalnie po kilku minutach po zaksięgowaniu wpłaty. Tytuł wiadomości to: Twój kod dostępu do meczu w usłudze PPV.

 

Czy mecze wideo dostępne są w aplikacji iOS lub Android?

 

Na ten moment aplikacja mobilna dla usługi PPV nie jest dostępna. Aby oglądać mecz na smartfonie, należy wykorzystać przeglądarkę internetową i wejść pod konkretny adres internetowy, na którym dostępna jest transmisja. Uwaga, na dziś obsługiwane są tylko przeglądarki w telefonach z systemem Android.

 

[Lista linków do centrów meczowych]

 

arka-gdynia.statscore.com

brukbet-nieciecza.statscore.com

chrobryglogow.statscore.com

fortuna1liga.statscore.com

chojniczanka.statscore.com

gkskatowice.statscore.com

gkstychy.statscore.com

gornik-leczna.statscore.com

ruchchorzow.statscore.com

lkslodz.statscore.com

stalrzeszow.statscore.com

odraopole.statscore.com

podbeskidzie.statscore.com

puszczaniepolomice.statscore.com

resovia.statscore.com

sandecja.statscore.com

skraczestochowa.statscore.com

wislakrakow.statscore.com

zaglebiesosnowiec.statscore.comZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.