Garbarnia Kraków – Warta Poznań w Polsacie Sport Extra

17 lis 2018 Udostępnij

W Krakowie dojdzie do starcia beniaminków Fortuna 1 Ligi. Zarówno Warta, a zwłaszcza Garbarnia to drużyny walczące o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy. Transmisja meczu Garbarnia Kraków - Warta Poznań w Polsacie Sport Extra.

W stolicy Małpolski w sobotnie wczesne popołudnie na przeciw siebie stanął dwa utytułowane kluby. Krakowianie, jak i poznaniacy wiele lat temu byli mistrzami Polski. Garbarnia swój jedyny tytuł w historii wywalczyła w 1931 roku. Z kolei Warta mistrzem kraju była dwukrotnie, w 1929 i 1947 roku. Teraz oba zespoły walczą o zachowanie ligowego bytu na zapleczu Ekstraklasy.

  

Obecnie ekipa z Krakowa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce doznała klęski w Mielcu, gdzie przegrała z miejscową Stalą aż 1:6. Była to jej trzecia ligowa porażka z rzędu. Natomiast zespół ze stolicy Wielkopolski przegrała dwa ostatnie starcia. Przed tygodniem "Warciarze" ulegli u siebie Stomilowi Olsztyn 0:1. Mimo to uchodzą za faworyta tego meczu. Ewentualne zwycięstwo pozwoli podopiecznym Petra Nemca oddalić się nieco od strefy spadkowej, nad którą mają w tej chwili dwa punkty przewagi.

 

Transmisja meczu Garbarnia Kraków - Warta Poznań w Polsacie Sport Extra od godziny 12:30.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.