Górnik Łęczna i Widzew Łódź w Fortuna 1 Lidze

25 lip 2020 Udostępnij

Górnik Łęczna i Widzew Łódź z awansem do Fortuna 1 Ligi! W barażach o grę na zapleczu zagrają GKS Katowice, Bytovia Bytów, Stal Rzeszów i Resovia Rzeszów.

Górnik Łęczna okazał się najlepszą drużyną w 2 lidze. Podopieczni Kamila Kieresia zdobyli łącznie 63 punkty na co złożyło się 18 punktów, 9 remisów i 7 porażek. Drużyna z Łęcznej na przełomie czerwca i lipca zanotowała serię 5 zwycięstw z rzędu, co pozwoliło temu klubowi włączyć się realnie do walki o bezpośredni awans. Warto zauważyć, że po przerwie związanej z koronawirusem Górnik przegrał tylko trzykrotnie i to właśnie głównie dzięki tej formie zawdzięczają wygranie rozgrywek. Zielono-czarni wracają na zaplecze polskiej piłki po dwóch sezonach przerwy. 

 

Widzew Łódź również uzyskał bezpośredni awans do Fortuna 1 Ligi. Podopieczni Marcina Kaczmarka w ostatniej kolejce przegrali ze Zniczem Pruszków i musieli czekać na wieści z Katowic, gdzie GKS grał z Resovią. Ostatecznie GKS zremisował 1:1 i to oni zagrają w barażach, a z awansu mogą cieszyć się łodzianie. Widzew ostatni raz w 1 lidze grał w sezonie 2014/2015.

 

Serdecznie gratulujemy i czekamy na trzeciego beniaminka!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.