Fortuna sponsorem wielosekcyjnego GKS-u

4 mar 2019 Udostępnij

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. mocno wspiera wielosekcyjny GKS Katowice.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. mocno wspiera wielosekcyjny GKS Katowice.

FORTUNA zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z GKS-em, dostrzegając wartość w wielosekcyjności katowickiego klubu. Sponsor piłkarskiej GieKSy postanowił też wesprzeć sekcję siatkarską jako partner srebrny oraz hokejową. Firma bukmacherska przyjęła tytuł sponsora wtorkowego meczu Polskiej Hokej Ligi pomiędzy TAURON KH GKS-em Katowice a Unią Oświęcim. Ponadto, FORTUNA została sponsorem klubowej telewizji - GieKSa TV, w której dostrzegła potencjał i którą pomoże rozwijać.

 

">

 

Fortuna to najdłużej działająca i jedna z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej. Organizuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. Swoim klientom oferuje zakłady na najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie, niemal w każdej dyscyplinie. Posiada sieć blisko 600 punktów przyjmowania zakładów i jako pierwsz w kraju Fortuna zaoferowała klientom możliwość zawierania zakładów online i LIVE. Fortunę wyróżnia wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. Bukmacher należy do Fortuna Entertainment Group – największej grupy prowadzącej zakłady wzajemne w Europie Środkowej i Wschodniej. Działa na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Chorwacji. FORTUNA to najwyższa jakość usług i stabilny kapitał. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.