Fortuna najlepszym bukmacherem w 2018 roku!

12 mar 2019 Udostępnij

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o została wybrana najlepszym bukmacherem w 2018 roku w plebiscycie redakcji portalu legalnibukmacherzy.pl.

Była to pierwsza edycja Nagród Bukmacherskich. Plebiscyt w którym rywalizowały zakłady bukmacherskie był podzielony na sześć kategorii:

 

- najlepszy bukmacher

- najlepsza aplikacja mobilna

- najlepszy bukmacher live

- najlepsze kursy

- najlepszy affiliate manager

- najlepszy marketing

 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o okazała się bezkonkurencyjna w kategorii najlepszy bukmacher. - Zgodnie z pozyskanymi przez nas informacjami Fortuna zanotowała wzrost przychodów na poziomie 60% i zwiększyła liczbę użytkowników o 35%. Dzięki temu na polskim rynku bukmacherskim Fortuna jest drugim najczęściej wybieranych operatorem i posiada 33,9% udziałów. Wszelkie opracowania świadczą o tym, że bukmacher obrał dobrą strategię rozwoju na polskim rynku – czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

 

To nie pierwsze tego typu wyróżnienie dla Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Na początku roku sponsor tytularny 1 ligi otrzymał od „Przeglądu Sportowego” tytuł Mecenasa Polskiego Sportu.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.