Fortuna 1 Liga z nagrodą w kategorii Fan Engagement

12 kwi 2024 Udostępnij

Podczas XX Gali SPORTBIZ Awards, Fortuna 1 Liga otrzymała nagrodę w kategorii Fan Engagement za stronę typer.1liga.org, która stworzona została we współpracy z firmą Stellis.

Na stronie SPORTBIZ Awards możemy przeczytać o kategorii Fan Engagement: "Dzięki tej Nagrodzie doceniamy kluby i organizacje sportowe, które doskonale angażują swoich fanów. Laureaci w tej kategorii wykazują się tworzeniem wyjątkowych doświadczeń dla kibiców, aktywnym zaangażowaniem społeczności online i offline, a także innowacyjnymi programami lojalnościowymi, które budują silne więzi między drużyną a jej fanami. Każdy kibic zwycięskiej organizacji sportowej musi czuć się ważną częścią klubu i jej nieodłącznym elementem."

Typer Fortuna 1 Ligi został uruchomiony pod koniec sierpnia, a kibice mają za zadanie wytypować poprawnie wyniki pierwszoligowych meczów. 

Co tydzień do wygrania jest podwójne zaproszenie VIP na wybrany mecz Fortuna 1 Ligi oraz freebety o wartości 50 złotych od Fortuny. Łącznie nagrody co kolejkę zostaną przyznane trzem najlepszym typującym.

Z kolei zwycięzca generalnej klasyfikacji otrzyma karnet na sezon 2024/2025, oficjalną piłkę meczową, koszulkę wybranego klubu oraz freebet o wartości 200 złotych. Drugie i trzecie miejsce nagrodzone zostaną piłką, koszulką oraz freebetem o wartości 200 złotych.

Jak wygrywać?

  1. Wytypuj poprawnie dokładny wynik meczu, a wówczas otrzymasz 5 punktów.
  2. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu oraz różnicy bramek w meczu lub za prawidłowe wskazanie remisu w meczu (przy jednoczesnym braku wytypowania dokładnego wyniku meczu) otrzymasz 2 punkty.
  3. Z kolei za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu (przy jednoczesnym braku wytypowania dokładnego wyniku meczu lub różnicy bramek w tym meczu) otrzymasz 1 punkt.

O miejscu w rankingu decyduje liczba zdobytych punktów, a w przypadku równej liczby zdobytych punktów brane pod uwagę są liczba wytypowanych dokładnych wyników oraz – w dalszej kolejności – maksymalna liczba punktów zdobyta w jednej kolejce (dla klasyfikacji za sezon) lub data zakończenia typowania w danej kolejce (dla klasyfikacji za kolejkę).

Gotowy? Dołącz do zabawy już teraz! Kliknij TUTAJ.

Na stronie internetowej SPORTBIZ Awards możemy przeczytać: "Fan Engagement: Dzięki tej Nagrodzie doceniamy kluby i organizacje sportowe, które doskonale angażują swoich fanów. Laureaci w tej kategorii wykazują się tworzeniem wyjątkowych doświadczeń dla kibiców, aktywnym zaangażowaniem społeczności online i offline, a także innowacyjnymi programami lojalnościowymi, które budują silne więzi między drużyną a jej fanami. Każdy kibic zwycięskiej organizacji sportowej musi czuć się ważną częścią klubu i jej nieodłącznym elementem."

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.