Fortuna 1 Liga nominowana do Mobile Trends Awards za nową stronę internetową

21 lut 2024 Udostępnij

Strona internetowa Fortuna 1 Ligi została nominowana do prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards 2023 w kategorii Mobile Web. Od dzisiaj rozpoczyna się proces głosowania internautów, który pozwoli wybrać najlepsze projekty.

KIBICE SWÓJ GŁOS MOGĄ ODDAĆ >>TUTAJ<<.

Nowa strona internetowa Fortuna 1 Ligi, zbudowana na Platformie Stellis One, redefiniuje doświadczenie kibica, umieszczając ich w centrum wydarzeń. Szereg integracji z ligowymi partnerami, takimi jak sponsor tytularny rozgrywek Fortuna czy firma statystyczna Statscore, pozwala kibicom monitorować na bieżąco kursy, przeglądać statystyki zawodników i drużyn oraz porównywać osiągnięcia klubów i piłkarzy za pomocą wykresów radarowych. Dodatkowo, strona umożliwia lepszą eksplorację wideoklipów publikowanych przez ligę i kluby na platformie YouTube, a także ligowych projektów, takich jak Piłkarz Miesiąca. Strona jest rozbudowana o zakładkę Typer, która ma zachęcić fanów do jeszcze większego zaangażowania w ligę, śledzenia wyników i meczów, a także dodatkowo wzbogacić ich doświadczenia i umożliwić im rywalizację w typowaniu wyników w formie zabawy.

- Od początku widzieliśmy tę stronę jako przełomową innowację w polskiej branży sportowej. Skupiliśmy się szczególnie na aspektach UX/UI, śledząc najnowsze trendy i dostosowując je do wymagań kibica sportowego. Naszym celem było zapewnienie łatwego dostępu do bogatej wiedzy, jednocześnie nie zapominając o ekspozycji sponsorów i partnerów. Serdecznie zachęcamy do oddania głosu na nasz projekt i wsparcia dla innowacyjności w świecie piłki nożnej! - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis, Partner Digital Fortuna 1 Liga, realizator strony internetowej.

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są już od 12 lat, a wyniki tegorocznej edycji poznamy 21 marca podczas uroczystej gali w Krakowie. Fortuna 1 Liga powalczy o pierwsze miejsce i statuetkę z LPP, Hebe i Itaką w kategorii Mobile Web. Zwycięzca wybierze Kapituła Konkursowa. Internauci również mają możliwość oddania swoich głosów, przyznając po jednym w każdej kategorii. Projekty wyróżnione przez głosowanie internautów otrzymają dodatkowe punkty w walce o statuetkę. Ponadto, spośród wszystkich projektów zostanie przyznana specjalna nagroda internautów dla projektu, który zdobędzie największą liczbę głosów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.