ForBET sponsorem Stomilu Olsztyn!

8 maj 2017 Udostępnij

Legalny polski bukmacher, firma ForBET od czasu rozpoczęcia działalności aktywnie włącza się we, wspieranie polskiego sportu. Od marca oficjalnie nowym klubem w talii drużyn sponsorowanych, jest Stomil Olsztyn. To kolejny zespół piłkarski po Motorze Lublin i ŁKS Łódź, który jest wspierany, przez markę ForBET.

Umowa została podpisana na do końca czerwca 2018 roku. Obie strony nie ujawniają jej wysokości ponieważ składać się ona będzie z dwóch stawek. ForBET przekazywać będzie klubowi stałą kwotą pieniężną, a także kwotę, która zależna będzie od ilości kibiców Stomilu Olsztyn, którzy zostaną klientami firmy oraz od zakładów, jakie będą oni zawierać. Już wkrótce na stronie internetowej klubu pojawi się link, przez który fani Stomilu mogli będą rejestrować się na stronie Sponsora.

 

Naszą misją jest wspieranie polskiego sportu i klubów, które tak jak Stomil Olsztyn krok po kroku wchodzą na wyższe poziomy. Dostrzegamy duży potencjał w I lidze, która jest przecież zapleczem Ekstraklasy i skupia fantastyczne drużyny – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes Casino Games, właściciela marki ForBET – Umowa ze Stomilem Olsztyn to właściwie dwie umowy ponieważ jedna zawiera wpisaną stałą kwotę, natomiast w drugiej kwota będzie zmienna, zależna od tego, jak wielu fanów Stomilu zostanie naszymi klientami i jak im będzie szło. Mam nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu będziemy mogli razem z kibicami, zawodnikami i władzami klubu świętować wielkie, pozytywne wydarzenia – dodaje prezes Grzeszczyk

 

Cieszymy się, że dziś, po długich rozmowach z przedstawicielami ForBET możemy wspólnie ogłosić naszą współprace – powiedział Prezes Zarządu Stomil Olsztyn S.A. Mariusz Borkowski Jest to ogromny sukces klubu, ale również kibiców i z tego sukcesu, że zakłady bukmacherskie ForBET zostały sponsorem naszego klubu, należy czerpać korzyści. Wypracowany model współpracy to kolejny, jak nie jeden z najważniejszych instrumentów dla klubu, zapewniający źródło finansowania. Pod oczywistym warunkiem dużej aktywności wszystkich naszych kibiców. Nowoczesny biznes polega na tym, że obie strony czerpią korzyść z wypracowanej współpracy. I właśnie w taką strukturę partnerstwa z ForBET wchodzimy – zakończył Prezes Mariusz Borkowski. W ramach podpisanej umowy emblematy zakładów bukmacherskich ForBET znajdą się na koszulkach meczowych zawodników oraz pojawią się na stadionowych banerach i balonach.

 

Wspierani lokalnego sportu jest dla nas, jako polskiej firmy bardzo ważne. Chcemy zaczynać współpracę z zespołami grającymi w niższych klasach rozgrywkowych i razem z nimi świętować wspólne awanse powiedział Piotr Sienkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu ForBET – Strategia wspierania lokalnych klubów jest widoczna na przykładzie naszego zaangażowania w Motorze Lublin i ŁKS. Budowanie sukcesu zaczyna się od samego dołu, może w ciągu kilku sezonów zobaczymy w Ekstraklasie parę zespołów z logotypem ForBET – dodaje Piotr Sienkiewicz

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.