FKS Stal Mielec przedłużyła współpracę z PKP LHS

5 lut 2018 Udostępnij

Prezes spółki PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa i prezes klubu FKS Stal Mielec Jacek Orłowski podpisali nową umowę współpracy sponsorskiej.

Firma PKP LHS pierwszy raz związała się z mieleckim klubem piłkarskim przed rokiem umową obowiązującą przez 12 miesięcy. Teraz to współdziałanie zostało przedłużone. – Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas firma LHS obdarzyła, będziemy starali się sprostać obietnicom, które my złożyliśmy tej firmie. PKP LHS pomaga nam w drodze po dawny blask, dzięki takim partnerom jest nam troszeczkę łatwiej – powiedział prezes FKS Stal Mielec Jacek Orłowski.

 

– Wygląda na to, że wszystkie założenia wynikające z ubiegłorocznej umowy zostały wypełnione, nawet z pewną nadwyżką. Jesteśmy milo zaskoczeni, że obszar przekazu sponsorskiego wpłynął na wielkości klientów i ładunku. Niedaleko, w Woli Baranowskiej mamy duży terminal przeładunkowy, który pracuje pełną parą. Wielkość przewozu ładunków wzrosła nam w porównaniu do 2016 roku, co określamy jako element również większej rozpoznawalności naszej marki. Podjęliśmy decyzję, że będziemy kontynuować współpracę z trochę większym zaangażowaniem niż w roku ubiegłym – komentował prezes PKP LHS Zbigniew Tracichleb.

 

PKP LHS zarządza linią szerokotorową prowadzącą z województwa śląskiego za wschodnią granicę. To linia towarowa.  – Rozwijamy się i pracujemy również dzięki sponsoringom. Współpracujemy także z Ukrainą. Na Turnieju Dawnych Mistrzów w Mielcu gra Pogoń Lwów, którą również sponsorujemy jako LHS – dodawał Tracichleb. Rozgrywany w Mielcu 3 lutego 2018  Turniej Dawnych Mistrzów z udziałem Stali Mielec, Stali Rzeszów, Pogoni Lwów i Szombierek Bytom był właśnie okazją do podpisania nowej umowy pomiędzy FKS i LHS.

 

Entuzjastą współpracy klubu piłkarskiego i kolejarskiej spółki jest europoseł Tomasz Poręba, kibic Stali Mielec. – Współpraca rozpoczęta w tamtym roku dobrze przebiegała i będziemy nią nadal kontynuować. Istotne jest aby promować przedsięwzięcia mające wymiar rozbudowy kolei w Polsce, której spółka LHS jest istotną częścią. Szeroki tor, rozbudowa terminalu w Woli Baranowskiej przełożą się na przyspieszenie rozwoju tej części województwa, ale również na nowe miejsca pracy i zwiększenie potencjału inwestycyjnego – komentował Poręba.

 

– Stal Mielec to klub, który jest na wznoszącej. Ma kapitalne dane dotyczące oglądalności, jest moda na Stal Mielec, moda by temu klubowi przywrócić dawny blask. Jestem szczęśliwy, że spółka LHS w drodze po dawny blask nas wspiera – dodawał europoseł, dziękując prezesowi PKP LHS za współpracę z FKS Stal Mielec.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.