Finał projektu "Zagraj na Bukowej"

19 maj 2019 Udostępnij

Zakończyła się 9. edycja projektu „Zagraj na Bukowej”. Tegoroczna odsłona przyniosła wiele wspaniałych chwil dla uczestników. Z GieKSą trenowało prawie 2000 dzieci!

Młodzi adepci piłki nożnej przez kilka tygodni trenowali pod okiem piłkarzy GKS-u i trenerów Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”. Na zakończenia przy Bukowej odbył się Wielki Finał imprezy. Rywalizacja jak zwykle była niezwykle zacięta i – co najważniejsze – przyniosła młodym uczestnikom mnóstwo znakomitej zabawy. Na wszystkich młodych piłkarzy czekały nagrody, gdyż każdemu należą się wielkie słowa uznania. W sportowej rywalizacji najlepsze okazały się drużyny z Pioska i Imielina Decydujące o losach obecnej edycji spotkanie rozegrano na Bukowej w przerwie meczu GKS-u z Bytovią. W nim górą okazała się drużyna z Imielina.

 

„Zagraj na Bukowej” to wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice. Honorowymi patronami tegorocznej edycji zostali Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Patronatem projekt „Zagraj na Bukowej” objął również program PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”. Partnerem akcji została Fundacja Lotto, natomiast sponsorem Głównym akcji jest Randstad. „Zagraj na Bukowej” wspierają także, Egmont, Laserhouse, Legendia i Flyspot. Patronatem medialnym akcję objęły TVP Katowice, Dziennik Zachodni, Nasze Miasto i Strefa Biznesu.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.