Film dokumentalny o Zagłębiu Sosnowiec – „Zawsze Wierni”

26 gru 2021 Udostępnij

Zagłębie Sosnowiec stworzyło film dokumentalny o swoim klubie. Jedną z osób promujących to przedsięwzięcie jest reprezentant Polski, obecny bramkarz Legii Warszawa – Artur Boruc.

Po spadku z ekstraklasy w 2019 roku sosnowieckie Zagłębie marzy o powrocie do elity.

 

Droga 4-krotnego zdobywcy Pucharu Polski jest jednak niczym rollercoaster. W rozgrywkach Fortuna 1 Liga drużyna notuje wyniki daleko odbiegające od zakładanego celu. W pierwszym oraz drugim sezonie zespół do ostatniej kolejki walczył o…utrzymanie.

 

Klubowa telewizja zarejestrowała rundę wiosenną sezonu 2020/2021. W wyniku zebranego materiału powstał dokument, który przedstawia wyboistą drogę Zagłębia w rozgrywkach ligowych. - To co zaraz zobaczycie, to nie będzie historia zwycięzców – mówi Artur Boruc, charyzmatyczny bramkarz Legii, który obejrzał już „Zawsze Wierni”.

 

Dokument został podzielony na pięć odcinków. W każdym z nich kibice zobaczą nie tylko sceny z murawy, ale także przeniosą się do szatni i klubowych gabinetów. Codzienne problemy, ogromne emocje, adrenalina, ale także zwątpienie. „Zawsze Wierni” to historia, którą napisało życie w trakcie pandemii Covid-19.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.