Fiński pomocnik w Wiśle Puławy

16 lut 2017 Udostępnij

Mierzący 177 cm wzrostu, 28 letni fiński środkowy pomocnik oficjalnie od czwartku rozpoczął treningi z zespołem z Puław.

Toni Kolehmainen swoją karierę rozpoczynał w młodzieżowej drużynie Blackburn Rovers był również graczem holenderskiego AZ Alkmaar, a jego ostatnim klubem było HJK Helsinki występujące w fińskiej ekstraklasie. Fin na swoim koncie ma również 14 występów w reprezentacji swojego kraju.

– Gdy dowiedziałem się, że Wisła się mną interesuje to w pierwszej kolejności zadzwoniłem do Peteri Forsella(Miedź Legnica) i Kaspara Hamalainena(Legia Warszawa) żeby się dowiedzieć jak generalnie wygląda polska piłka nożna, ponieważ nigdy nie miałem z nią do czynienia – zdradził Toni Kolehmainen.

– Od nich dowiedziałem się, że tempo w Polsce jest dużo szybsze niż w Finlandii. Ważne dla mnie również było obejrzenie meczów Wisły, które przesłał mi dyrektor sportowy, bo dużą wagę przywiązuje do stylu gry całej drużyny i czy będę się potrafił w nim odnaleźć. Dla mnie gra w Puławach na pewno będzie bardzo ciekawą przygodą i jednocześnie dam z siebie wszystko aby pomóc zespołowi w walce o pierwszoligowy byt – dodał

Zawodnik najprawdopodobniej zagra w Wiśle Puławy z numerem 31 na koszulce.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.