Feta w Częstochowie

19 maj 2019 Udostępnij

Głośny doping, śpiewy, oprawa artystyczna i wielka radość - tak w skrócie wyglądał sobotni wieczór na Placu Biegańskiego w Częstochowie. Wszystko za sprawą Rakowa, który zdobył mistrzostwo Fortuna 1 Ligi.

W sobotę Plac Biegańskiego został całkowicie przejęty przez kibiców "Czerwono-Niebieskich", którzy już od godziny 19:00 zbierali się, by wspólnie z drużyną świętować zdobycie mistrzostwa Fortuna 1 Ligi i awansu do ekstraklasy. Feta rozpoczęła się od koncertu zespołu Fever. Potem scenę przejął zespół Mikrokosmos, a po nim pokaz freestyle football'u zaprezentował Adrian Franc.

 

Kilkanaście minut po godzinie 20:00 zasłużone gratulacje otrzymała drużyna Rakowa Częstochowa U10, która wywalczyła brązowe medale na turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Już tylko minuty dzieliły wszystkich od wjazdu pierwszej drużyny na Plac Biegańskiego. W tym czasie atmosferę podgrzewali bębniarze, dając kibicom zastrzyk energii. Jej wulkan wybuchł tuż przed godziną 21:00, kiedy na miejsce dotarł autokar z pierwszą drużyną Rakowa Częstochowa. Wszyscy piłkarze, sztab szkoleniowy, właściciel klubu oraz prezes klubu, otrzymali od kibiców burzę braw i gorącego dopingu w ramach podziękowań za osiągnięte w sezonie 2018/2019 wyniki. Cały wieczór zwieńczył pokaz sztucznych ogni.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.