Falstart Drutex-Bytovii

5 mar 2017 Udostępnij

Nie tak inaugurację rundy wiosennej wyobrażali sobie kibice Drutex-Bytovii. Zespół Tomasza Kafarskiego przegrał w pierwszym meczu z beniaminkiem – Wisłą Puławy.

Pierwsze piętnaście minut spotkania było zachowawcze z obu stron. Na boisku niewiele się działo. W drużynie gospodarzy ofensywne akcje starał się napędzać Klichowicz. Najczęściej jednak obu stronom brakowało dokładności w rozegraniu piłki.

 

Na początku drugiej połowy śmielej zaatakowali zawodnicy Drutex-Bytovii. W 50. minucie po dośrodkowaniu piłkę głową do siatki skierował Fran Gonzalez, ale arbiter odgwizdał spalonego. Dobre okazje miał kilka minut później Wróbel. Najpierw zabrakło wykończenia po dośrodkowaniu Kamińskiego, a potem ten sam zawodnik popisał się soczystym strzałem z dystansu. Na miejscu był jednak bramkarz beniaminka.

 

W 58. minucie w polu karnym gości upadł Ploj, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego. Wisła najbliżej bramki była w 71.minucie spotkania. Bieszczad z najwyższym trudem obronił strzał głową Smektały. Dwie minuty później bramkarz gospodarzy musiał wyciągać już piłkę z siatki. Po dośrodkowaniu Matejuka, piłka odbiła się od poprzeczki, a sędzia uznał, że całym obwodem przekroczyła linię bramkową. Było to zarazem dziewiąte trafienie Patejuka w obecnych rozgrywkach.

 

Gospodarze próbowali odwrócić losy spotkania, jednak to goście mieli szansę na podwyższenie prowadzenia. Strzał Idzika kapitalnie obronił Bieszczad. W doliczonym czasie gry do remisu mógł doprowadzić Klichowicz, ale w doskonalej okazji lepszy okazał się Witan.

 

Drutex-Bytovia - Wisła Puławy


0:1 Patejuk 73'

 

Żółte kartki: Martin Cseh (Drutex-Bytovia) oraz Toni Kolehmainen, Jakub Smektała, Tomasz Sedlewski, Konrad Nowak (Wisła Puławy).

Sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).

 

Drutex-Bytovia Bytów: Gerard Bieszczad - Lukas Bielak, Martin Cseh, Łukasz Wróbel, Sebastian Kamiński, Jakub Wilk (74' Jakub Bąk), Fran Gonzalez, Omar Monterde (46' Robert Mandrysz), Jakub Serafin (86' Bartosz Wolski), Alen Ploj, Mateusz Klichowicz.

 

 

Wisła Puławy: Andrzej Witan - Fabian Hiszpański, Mateusz Pielach, Piotr Żemło, Tomasz Sedlewski, Arkadiusz Maksymiuk, Toni Kolehmainen (82' Adrian Cierpka), Piotr Darmochował (70' Sylwester Patejuk), Jakub Smektała, Łukasz Płonowski (61' Mariusz Idzik), Konrad Nowak.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.