Escape room Chojniczanki!

11 maj 2017 Udostępnij

Jak informują przedstawiciele Chojniczanki Chojnice, to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce. Mowa o "escape room" Chojniczanki Chojnice!

"Jesteście zapalonymi kibicami piłki nożnej, a Wasz ulubiony miejscowy klub to MKS Chojniczanka 1930 Chojnice. Wybieracie się na mecz swojego ukochanego klubu, dziś jest walka o mistrzostwo ligi! Bilety już dawno wyprzedane. Na szczęście Wasze są już bezpiecznie schowane, aby nikt ich nie dopadł. Na godzinę przed meczem pojawia się problem ... ktoś bardzo nie chce abyście poszli na ten mecz ..." – tak reklamuje się escape room Chojniczanki Chojnice. O szczegóły z nim związanych opowiedział nam Jakub Piekut, rzecznik prasowy klubu z Chojnic.

 

Podstawowe pytanie, czym będzie escape room Chojniczanki Chojnice?

Escape Room Chojniczanki ma być miejscem dla zarówno dorosłych jak i nieletnich kibiców, ale także i mieszkańców naszego regionu, którzy po wyjściu z naszego pokoju, być może staną się kibicami Chojniczanki. W tym pokoju można spędzić kreatywnie czas zagłębiając się w logiczne zagadki.

 

Jak zrodził się pomysł na escape room Chojniczanki?

Zależy nam na pomysłach, które są oryginalne i zarazem spotkają się z aprobatą naszych odbiorców. Zabawy typu „escape room” cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Stwierdziliśmy więc, że ciekawym rozwiązaniem byłoby stworzenie pokoju w żółto-biało-czerwonym klimacie.

 

Jakich zagadek mogą spodziewać się uczestnicy zabawy?

Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, żeby nie psuć zabawy. Nie ukrywamy jednak, że niektóre zagadki są związane z naszym klubem.

Nie spotkaliśmy się jeszcze z czymś takim w naszym kraju, także chyba tak.

 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.