Dziewiąta edycja „Zagraj na Bukowej”!

26 mar 2019 Udostępnij

Jak co roku GKS Katowice zaprasza do wspólnych treningów najmłodszych adeptów piłki nożnej z regionu.

W tym roku „Zagraj na Bukowej” odbędzie się już po raz dziewiąty. Jest to projekt o pięknej tradycji i każda kolejna edycja przynosi coraz więcej pozytywnych wrażeń, sportowych emocji, a co najważniejsze coraz większą liczbę uczestników. W tegorocznej edycji uczestnicy znów dostaną okazję zaprezentowania swoich umiejętności pod okiem doświadczonej kadry trenerów. Ci którzy poradzą sobie najlepiej, w finale akcji zagrają wyjątkowy mecz na głównej płycie stadionu przy Bukowej. 

 

Akcja GieKSy nic nie traci ze swojego rozmachu. W tym roku organizatorzy ponownie proponują 6 tygodni treningów na aż 20 boiskach w Katowicach, Mysłowicach, Imielinie, Jaworznie i Lędzinach. W środy, rozpoczynając od 3 kwietnia treningi odbędą się w Bogucicach, Koszutce, Murckach, Mysłowicach-Wesołej, Lędzinach, Ligocie, Podlesiu, Wełnowcu i na Załężu. Natomiast od 4 kwietnia grupy czwartkowe będą trenować w Centrum, Dąbrówce Małej, Giszowcu, Imielinie, Jaworznie, Ligocie, Mysłowicach-Piosku, Os. Paderewskiego, Piotrowicach, Os. Tysiąclecia, Os. Witosa i na Zawodziu. Treningi we wszystkich lokalizacjach rozpoczną się o godz. 18:00.

 

W projekcie biorą udział także piłkarze i piłkarki GieKSy, którzy czujnym okiem obserwują poczynania młodszych kolegów i koleżanek. Do tego dobrze przygotowana do zadania kadra trenerów Akademii “Młoda GieKSa” zatroszczy się o to, by młodzi adepci mogli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

 

W poprzedniej edycji zawody wygrała drużyna z Os. Witosa. W tym roku finał "Zagraj na Bukowej" zaplanowano na 18 maja, tradycyjnie przy okazji ostatniego meczu sezonu GieKSy. Wszystkie informacje na temat dat treningów oraz lokalizacje boisk znajdziecie na stronie www.zagrajnabukowej.pl.

---

„Zagraj na Bukowej” to wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice. Honorowy Patronat nad akcją objął Prezydent Katowic Marcin Krupa. Partnerem akcji została Fundacja Lotto, natomiast sponsorem Głównym akcji jest Randstad. „Zagraj na Bukowej” wspierają także, Egmont, Laserhouse, Legendia i Flyspot. Patronatem medialnym akcję objęły TVP Katowice, Dziennik Zachodni, Nasze Miasto i Strefa Biznesu.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.