Dzień Flagi RP na Chrobrym

30 kwi 2017 Udostępnij

Przypominamy o 2 maja na Chrobrym. We wtorek, w dniu Flagi RP, duże sportowo-patriotyczne wydarzenie. Turniej piłkarski dla najmłodszych połączony z festynem, również głównie z myślą o młodszej części. Wszystko pod historycznym szyldem - pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego.

Turniej odbędzie się na trzeciej płycie ze sztuczną nawierzchnią, natomiast równolegle na trawiastym terenie basenów festyn. Początek o godz. 9.00. Wstęp wolny.

 

Do rywalizacji o atrakcyjne nagrody stanie kilkadziesiąt drużyn podwórkowych i w sumie kilkuset zawodników. Imprezę honorowym patronatem objęli Minister Sportu p. Witold Bańka oraz Polski Związek Piłki Nożnej, co mocno wpływa na rangę zawodów. Warto pokibicować lub skorzystać z atrakcji przygotowanych w ramach festynu sportowo-historycznego. Dmuchańce, przejażdżki na koniu i kucu, militarny tor przeszkód to tylko niektóre z nich.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.