Dzień dziecka z Junior Football

9 cze 2017 Udostępnij

Na głównej płycie Stadionu Ludowego przy Kresowej odbył się dzień dziecka dla najmłodszych piłkarzy, trenujących w Akademii Zagłębia.

Na głównej płycie Stadionu Ludowego przy Kresowej odbył się dzień dziecka dla najmłodszych piłkarzy, trenujących w Akademii Zagłębia.

Młodzi  Zagłębiacy, podzieleni na dwie grupy, najpierw rozgrzewali się na murawie. Zajęcia ruchowe prowadzili trenerzy Akademii. Następnie, po podziale na grupy wiekowe, zostały rozegrane mecze, którym towarzyszyło dużo pozytywnych emocji i wrażeń. Nasi podopieczni walczyli jak profesjonaliści. Na twarzy każdego, ubranego w czerwono-zielono-białe barwy chłopca, było widać uśmiech.

 

Po boiskowych zmaganiach najmłodszych nadszedł czas na poczęstunek. Wszyscy, wraz z rodzicami, udali się do sali bankietowej, gdzie czekały słodkie niespodzianki, balony oraz upominki, w których można było znaleźć czerwone koszulki, Zagłębiowskie smycze czy kolorowanki. Wszyscy dobrze się bawili, a impreza była idealnym zwieńczeniem ciężkiego sezonu, który każdy młody piłkarz spędził aktywnie.

 

Galeria zdjęć z imprezy - tutaj.

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.