Dzień dobry Radom, czyli kulisy pierwszoligowego klubu

26 paź 2019 Udostępnij

Po wizycie na stadionie Stomilu Olsztyn przyszedł czas na odwiedziny w Radomiaku. Wszystko w ramach cyklu, w którym przyglądamy się funkcjonowaniu zespołów w trakcie dnia meczowego, rozmawiamy z ludźmi, którzy są bezpośrednio kojarzeni z konkretnymi pierwszoligowcami. Z ich legendami czy pracownikami, którzy dbają o każdy detal.

Radomiak to drugi klub, który ugości ligowe media. Beniaminek bardzo dobrze spisuje się na zapleczu Ekstraklasy, a jego kibice licznie przychodzą na obiekt, na którym swoje mecze domowe rozgrywa radomski klub. Aktywność fanów Radomiaka w sieci spowodowała, że postanowiliśmy docenić ten fenomen i pokazać Wam z bliska, czym jest Radomiak dla lokalnej społeczności.

 

W naszych mediach społecznościowych spróbujemy oddać atmosferę miejsca i na bieżąco relacjonować przebieg zdarzeń w trakcie meczu Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Przygotujemy również obszerny reportaż z Mazowsza.

 

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do tego, by bacznie obserwować nasze profile społecznościowe oraz stronę 1liga.org. Jedno możemy powiedzieć na pewno – będzie warto!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.