Dzień dobry Olsztyn, czyli kulisy funkcjonowania pierwszoligowca

28 wrz 2019 Udostępnij

Wizytą na stadionie Stomilu Olsztyn rozpoczynamy cykl odwiedzin klubów Fortuna 1 Ligi. Będziemy się przyglądać funkcjonowaniu zespołów w trakcie dnia meczowego, rozmawiać z ludźmi, którzy są bezpośrednio kojarzeni z konkretnymi pierwszoligowcami. Z ich legendami czy pracownikami, którzy dbają o każdy detal.

Cały cykl rozpoczynamy wizytą w klubie, który jest Dumą Warmii. Po zmianach właścicielskich i uporządkowaniu klubu w sferze organizacyjnej środowisko piłkarskie dostrzega korzystne zmiany. #NowyStomil to bowiem jedna z wizytówek ligi, nie tylko pod względem organizacyjnym, ale i… sportowym. Charakter z rewanżowej rundy poprzedniego sezonu, gdzie zespół zapewnił sobie utrzymanie, zostawiając na boisku całe serce, jest widoczny także na jesieni. Olsztynianie ku uciesze swoich kibiców po 10. kolejkach zasłużenie plasują się w najlepszej piątce Fortuna 1 Ligi.

 

W naszych mediach społecznościowych spróbujemy oddać atmosferę miejsca i na bieżąco relacjonować przebieg zdarzeń w trakcie meczu Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Przygotujemy również obszerny reportaż z Warmii. 

 

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do tego, by bacznie obserwować nasze profile społecznościowe oraz stronę 1liga.org. Jedno możemy powiedzieć na pewno – będzie warto!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.