Dwie oferty na rozbudowę stadionu ŁKS-u

29 mar 2019 Udostępnij

W poniedziałek o godz. 13:00 odbyło się otwarcie ofert na rozbudowę Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Przypomnimy, że miasto na rozbudowę obiektu-domu Łódzkiego Klubu Sportowego zamierza przeznaczyć 95 mln zł. Pierwszy przetarg nie wyłonił wykonawcy, bo nawet najniższa oferta znacznie przewyższała środki zarezerwowane przez miasto na ten cel.

 

W poniedziałek 25 marca okazało się, że do Zarządu Inwestycji Miejskich w Łodzi wpłynęły dwie oferty. Pierwszą złożyła firma Mirbud (129 mln brutto), drugą – firma Aldesa (165 mln brutto). Teraz zarząd inwestycji zajmie się analizą dokumentów.

 

Komitet Sterujący ds. Rozbudowy Stadionu podczas piątkowego spotkania (29 marca) zobowiązał Zarząd Inwestycji Miejskich do sprawdzenia pod względem formalnym ofert zgłoszonych w przetargu na rozbudowę stadionu miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

 

Na kolejnym spotkaniu, w piątek 5 kwietnia, zapadnie ostateczna decyzja, czy komitet zaopiniuje pozytywnie rozbudowę stadionu, z którego korzystają piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.