Dwóch na dłużej w GieKSie

21 kwi 2017 Udostępnij

Dwaj zawodnicy GKS-u Katowice Mateusz Kamiński i Łukasz Zejdler zostaną dłużej przy Bukowej.

W czwartek nowy, dwuletni kontrakt podpisał obrońca Mateusz Kamiński. Katowicki stoper jest podporą Trójkolorowej obrony, czego konsekwencją była nowa umowa.

 

– Cieszymy się, że Mateusz zostaje z nami na dłużej. To ważna część bloku defensywnego drużyny i jest nam miło, że będzie w klubie przez kolejne dwa sezony – wyjaśnia Dariusz Motała, menedżer sekcji piłkarskiej GieKSy.

 

Wicekapitan zespołu przy Bukowej występuje od marca 2009 i od tego czasu rozegrał z herbem GKS-u na piersi blisko 200 spotkań! Z katowickim klubem wiąże jednak także spore nadzieje na przyszłość i wierzy, że misja awansu do ekstraklasy – także z jego udziałem – zakończy się powodzeniem.

 

– Na pewno jestem w klubie już długo i z tego się cieszę, ale jeszcze bardziej z tego, że zasłużyłem na zaufanie zarządu i sztabu szkoleniowego. Dziękuję za to i liczę, że cel jaki mamy do zrealizowania, spełni się i w czerwcu będziemy wszyscy szczęśliwi – podkreśla Mateusz Kamiński.

 

To nie koniec dobrych wiadomości. W związku z tym, że pomocnik Łukasz Zejdler rozegrał w tym sezonie wymaganą ilość meczów w barwach GieKSy, jego umowa z katowickim klubem uległa automatycznemu przedłużeniu o rok. Oznacza to, że będzie występował przy Bukowej co najmniej do czerwca 2018 roku.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.