Drutex-Bytovia zostaje w Nice 1 Lidze!

19 cze 2017 Udostępnij

Drutex-Bytovia zostaje w Nice 1 Lidze! Po ambitnej walce, zespół rzutem na taśmę zapewnił sobie grę w barażach. W barażowym dwumeczu z Radomiakem Radom, Drutex-Bytovia okazała się wyraźnie lepsza. U siebie piłkarze "Czarnych Wilków" wygrali 4:0, a na wyjeździe 2:0.

Tempo rewanżowego meczu w Radomiu od początku nie zachwycało. Radomiak długo utrzymywał się przy piłce, ale za każdym razem, gdy zbliżał się do naszego pola karnego, tracił w prosty sposób futbolówkę. Najaktywniejszy był Paweł Tarnowski, który najpierw został zablokowany, a później trafił wprost w Mateusza Oszmańca.

 

Druga połowa należała już do Drutex-Bytovii. W 51. minucie fatalny błąd przy rozgrywaniu popełnili gospodarze. Surdykowski przejął piłkę i oddał Rzuchowskiemu, który pewnym strzałem pokonał Adamczyka. Od tego momentu Radomiak nie miał już na nic ochoty. Swoją szansę miał wspomniany wyżej Surdykowski, który w 59. minucie po bardzo ładnym podaniu Poczobuta stanął oko w oko z golkiperem, ale rywal okazał się lepszy.

 

W końcówce piłkę w polu karnym dostał Stanisławski, ale poprawiał sobie ją zbyt długo aż został zablokowany. W 75. minucie rzut wolny wykonywał Sebastian Kamiński, który dośrodkował do Rzuchowskiego, a ten przedłużył lot futbolówki, który zakończył się w bramce Radomiaka.

 

Radomiak dążył do honorowego trafienia. W 86. minucie kapitalną interwencję zanotował Mateusz Oszmaniec, który wybronił strzał Leonardo.

 

Radomiak Radom - Drutex-Bytovia Bytów 0:2 (0:0) 

0:1 Rzuchowski 51'

 

0:2 Rzuchowski 75' 

 

Żółte kartki: Sulkowski - Poczobut, Wacławczyk, Gonzalez 

Sędziował: Paweł Pskit (Łódź) 

Widzów: 2655Radomiak: Adamczyk - Grudniewski, Kościelny, Świdzikowski, Sulkowski - Stanisławski, Bemba, Agu (50' Leandro), Kwiek (67' Filipowicz), Cupriak (64' Stąporski) - Tarnowski 

Drutex-Bytovia: Oszmaniec - Kamiński, Bąk K., Gonzalez, Wilczyński - Wolski (68' Bąk J.), Rzuchowski, Poczobut (60' Ploj), Wacławczyk (78' Cieślik), Wilk - Surdykowski 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.