Druga edycja 1 Ligi Biznesowej

22 mar 2024 Udostępnij

Druga edycja 1 Ligi Biznesowej odbyła się przed meczem Polska - Estonia. W gronie zaproszonych gości znaleźli się prezesi klubów, klubowi sponsorzy, a także sponsorzy i partnerzy 1 Ligi.

Inauguracja projektu 1 Ligi Biznesowej odbyła się w marcu 2023 roku. W tym roku zaproszeni goście spotkali się również marcu, tym razem przed meczem Polska - Estonia, który był ważny w kontekście dalszej walki o awans polskiej reprezentacji na Euro 2024. Formuła spotkania była podobna jak przed rokiem, klubowi, jak i ligowi sponsorzy mieli przede wszystkim okazję do porozmawiania, nawiązania nowych znajomości biznesowych. 

Sala ponownie zapełniła się po brzegi, a spotkanie całego środowiska pierwszoligowego było także okazją na podsumowanie 75-lecia funkcjonowania drugiego poziomu rozgrywkowego, bowiem dokładnie 20 marca 1949 roku rozegrano pierwsze spotkania na tym poziomie w Polsce. To była także doskonała okazja do pokazania, jak liga rozwinęła się na przestrzeni ostatnich kilku lat dzięki współpracy przede wszystkim z firmą Fortuna, czy też telewizją Polsat Sport, ale także dzięki takim partnerom jak Suzuki, INEA, Zarys, czy Select. Na sali obecni byli także przedstawiciele Polskiego Związki Piłki Nożnej, na czele z prezesem Cezarym Kuleszą, który podkreślił jak ważna i bliska jest współpraca Pierwszej Ligi Piłkarskiej z centralną. 

- Jesteśmy przekonani, że piłka nożna może łączyć, a spotkanie takie jak to jest dowodem na to, że zapotrzebowanie jest duże. To doskonała okazja do tego, aby przedstawiciele biznesów z różnych stron krajów mogli spotkać się w jednej sali i nawiązać nowe znajomości - mówi prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej, Marcin Janicki. 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.