Dopełnią formalności?

18 cze 2017 Udostępnij

Dziś ostatni akcent sezonu 2016/207 w Nice 1 Lidze. Drutex-Bytovia Bytów będzie bronić zaliczki z pierwszego meczu barażowego przeciwko Radomiakowi Radom. Początek spotkania o godzinie 16:00.

W pierwszym meczu "Czarne Wilki" rozgromiły u siebie Radomiak aż 4:0. Wszystkie bramki padły po stałych fragmentach gry. Wydaje się więc, że losy barażu rozstrzygnęły się już w minioną niedzielę.

 

- Na pewno się cieszymy, ale przestrzegam zespół, że to nie jest koniec. Za tydzień mamy rewanż i musimy być bardzo dobrze przygotowani - powiedział na konferencji prasowej Adrian Stawski, trener czarno-biało-czerwonych.

 

W niedzielę trener Drutex-Bytovii na pewno nie będzie mógł skorzystać z Mateusza Klichowicza, który w pierwszy meczu zobaczył czerwoną kartkę. Znak zapytania pojawi się również przy obsadzie bramki "Czarnych Wilków".  

 

Sędzią głównym meczu będzie Paweł Pskit z Łodzi. Arbiter gwizdał w tym sezonie jedno spotkanie Drutex-Bytovii (z Górnikiem Zabrze 0:0).

 

Początek spotkania o godzinie 16:00. Transmisję przeprowadzi kanał Łączy Nas Piłka!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.