Do trzech razy sztuka?

25 lis 2017 Udostępnij

Ekipa Ruchu ostatnie dwa spotkania z Chrobrym nie może zaliczyć do udanych. Czy w niedzielę "Niebieskim" uda się przełamać złą passę z drużyną z Głogowa?

Podopieczni Chouana Ramona Rotsy po bardzo dobrej serii zwolnili ostatnio nieco tempo. Najpierw porażka z Zagłębiem Sosnowiec, potem 3 punkty z Chorzowa wywiozła Stal Mielec, a w ostatniej kolejce udało się tylko zremisować z Wigrami Suwałki. Wszystkim przydałby się pozytywny akcent na koniec roku. Zadanie jednak będzie trudne. Ruch zmierzy się z drużyną, która już dwukrotnie w tym sezonie go pokonywała. W 2. kolejce ligowej Chrobry na Cichej zwyciężył 1:0, a kilka dni później wyeliminował "Niebieskich" z rozgrywek Pucharu Polski. Do trzech razy sztuka? Kurs w Fortunie, że Ruch wygra obie połowy wynosi 17.

 

Drużyna z Głogowa to obecnie 8 zespół 1 ligi. Na swoim koncie zgromadziła 27 punktów. W ostatniej kolejce ulegli w Bielsku Podbeskidziu 0:1. Siła naszego niedzielnego rywala tkwi przede wszystkim w solidnej obronie. Do tej pory Chrobry stracił tylko 19 goli. Kurs w Fortunie, że w pierwszej połowie nie zobaczymy bramek wynosi 2.73. Zdecydowanie najskuteczniejszym zawodnikiem głogowian jest Mateusz Machaj, autor 11 trafień. W ostatnim meczu pauzował za kartki, ale w pojedynku z "Niebieskimi" wróci do gry. 28-letni pomocnik już dwa razy w tym sezonie pokonywał bramkarza chorzowian. Oba gole zdobył w meczu Pucharu Polski, walnie przyczyniając się do wyeliminowania „Niebieskich”. 

 

Dla ekipy z Cichej rok 2017 był bardzo ciężki. Po spadku z Ekstraklasy drużynie nie wiodło się najlepiej. Potem przyszedł lepszy okres, który wlał w serca kibiców dużo nadziei na lepszą przyszłość. W ostatnich spotkaniach zespół nie był już tak skuteczny.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.