Do tej pory na remis

11 sie 2017 Udostępnij

Katowiczanie w meczu 3. kolejki Nice 1 Ligi zmierzą się przy Bukowej z Puszczą Niepołomice. Początek piątkowego spotkania o godzinie 20:45.

Trójkolorowi  udali się w ramach 2. kolejki Nice 1 Ligi do Legnicy, gdzie czekała ich trudna przeprawa w spotkaniu z Miedzią. Trójkolorowa drużyna, która przeszła latem spore zmiany, zaprezentowała się nieźle. Długo prowadziła 1:0 z innym pretendentem do awansu, ostatecznie skończyło się na pechowym remisie 1:1. Czas spędzony na boisku płynie na korzyść nowej ekipy zbudowanej przez trenera Piotra Mandrysza. Z każdym kolejnym spotkaniem powinno być już lepiej, na co wszyscy przy Bukowej liczą w piątkowym starciu.


GieKSiarzom przyjdzie zmierzyć się z beniaminkiem. Ekipa Puszczy Niepołomice w sezonie 2016/2017 zajęła trzecie miejsce i z dorobkiem 62 punktów uzyskała bezpośrednią promocję do Nice 1 Ligi. Zapisała się też w pamięci kibiców futbolu w naszym kraju dobrym występem w Pucharze Polski, docierając do ćwierćfinału. Niepołomiczanie liczą, że po trzyletniej nieobecności w Nice 1 Lidze zadomowią się w niej na dłużej, spełniając wymogi także organizacyjne, związane z przystosowaniem stadionu do wyższego poziomu rozgrywkowego. Nie obyło się także bez wzmocnień zespołu. W Niepołomicach zakotwiczyli m.in. Dawid Ryndak z Zagłębia Sosnowiec, Marcin Stefanik z Siarki Tarnobrzeg, Robert Ziętarski z Gwardii Koszalin, czy Dawid Nowak z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Kurs w Fortunie, że obie drużyny strzelą bramkę wynosi 1.69.


W historii rozgrywek pierwszoligowych obie drużyny spotkały się dwa razy. Na wyjeździe padł wynik 1:1, a przy Bukowej wiosną skończyło się na rezultacie 2:2. Kurs w Fortunie, że w piątek padnie remis 2:2 wynosi 13.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.