Do Puław po awans!

2 cze 2017 Udostępnij

Układ tabeli jest czytelny. Każda wygrana Górnika oznacza awans do ekstraklasy. Każda przegrana gospodarzy oznacza ich spadek z Nice 1 Ligi. Mecz będzie transmitowany przez Polsat Sport.

Zabrzanie jadą do Puław mając na koncie pięć kolejnych zwycięstwo. To najlepsza passa Górnika od kilku dekad licząc rozgrywki w ekstraklasie i w I lidze. Bilans bramkowy w tym okresie jest imponujący - 17 goli strzelonych i tylko cztery stracone. To średnia ponad trzech goli strzelonych na mecz.

 

Wisła Puławy zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach, gdzie wygrała aż pięć razy. Na własnym boisku nasz najbliższy rywal tylko dwa razy w całym sezonie sięgał po komplet punktów i siedem razy przegrał. W roli gospodarza Wisła strzeliła dwanaście goli w 16 meczach. To najgorszy wynik w całej lidze.

 

Ostatni triumf na własnym boisku Wisły miał miejsce w październiku ubiegłego roku, kiedy drużyna z Puław wygrała 2:1 z Tychami. Poza tym Wisła przed własna publicznością pokonała tylko Drutex-Bytovię - także 2:1. Kurs w Fortunie na taki wynik w niedzielę wynosi 14.

 

Jesienią Górnik odniósł w meczu z Wisłą najwyższą wygraną w pierwszej rundzie na własnym boisku. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:0, a gole strzelali Matuszek, Ledecky, Łukasz Wolsztyński i Angulo. Dla Łukasza było to pierwsze trafienie w pierwszej drużynie Górnika. Kurs w Fortunie, że w niedzielnym spotkaniu padną dokładnie cztery bramki wynosi 4.95.

 

Górnik Zabrze ma już na koncie 52 strzelone bramki. To najlepszy wynik w całej lidze razem z Chojniczanką Chojnice. Ponadto o korę króla strzelców walczy Igor Angulo.

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.