Do Mielca przyjeżdża najlepsza defensywa ligi

13 sie 2017 Udostępnij

W niedzielny wieczór FKS Stal Mielec podejmie Olimpię Grudziądz w meczu 3. kolejki Nice 1 Ligi piłkarskiej.

Stal w dwóch dotychczasowych grach zapisała 3 punkty za pokonanie Ruchu Chorzów, w Tychach z GKS uległa 0:1. Kurs w Fortunie na przedział bramek 0-1 wynosi 3.05. Olimpia to jedno z większych pozytywnych zaskoczeń początku sezonu, wygrała swoje oba spotkania z Zagłębiem Sosnowiec i Wigrami Suwałki. Teraz będzie chciała zapunktować w Mielcu. – Trzeba z dużym respektem podejść do tego spotkania. Mimo wielu zmian w tym zespole, szybko zostało to poukładane i Olimpia osiąga zaskakujące wyniki, zwycięstwo w Sosnowcu robi duże wrażenie. Rywal bardzo wymagający i musimy się do tego spotkania bardzo dobre przygotować – komentuje krótko trener Stali Zbigniew Smółka.

 

– Olimpia przyjedzie tutaj po wygraną napędzona dwoma wcześniejszymi zwycięstwami w lidze bez straty bramki – wtóruje trenerowi obrońca Stali Szymon Przystalski. Stal w tym sezonie to zupełnie nowa drużyna, w której pojawiło się aż 13. nowych piłkarzy, to dotychczas widoczne było na boisku. – Każde kolejne spotkanie działa dla nas na plus, daje nam dużo. Zgrywamy się, każdy coraz bardziej się rozumie i czas by udowodnić to na boisku i pokazać, że potrafimy strzelać bramki – dodaje Przystalski.

 

W poprzednim sezonie Olimpia pokonała u siebie Stal 3:1. W rundzie rewanżowej lepsi okazali się gracze Zbigniewa Smółki wygrywając skromnie 1:0. Kurs w Fortunie, że Biało-Zieloni nie strzelą bramki wynosi 2.9. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.