Derby na koniec przygotowań

15 lut 2017 Udostępnij

Biało-niebiescy rozpoczęli przygotowania do ostatniej tej zimy gry kontrolnej. Sparing z Odrą Opole odbędzie się już w najbliższą sobotę i zakończy zimowy okres przygotowawczy zespołu.

Po dwóch dniach wolnego nasza kadra wznowiła zajęcia treningowe. Trener Tomasz Asensky zaordynował na wtorek od razu dwa treningi. Pierwszy, przedpołudniowy, odbył się na siłowni. Po obiedzie miała miejsce analiza ostatniego występu przeciwko Rozwojowi Katowice oraz analiza specjalna w małych grach.

Na zbiórce stawił się komplet zawodników, także tych, których w sobotę przy Sportowej nie było. Jedynie Tomasz Swędrowski poddał się rehabilitacji i w zajęciach udziału nie brał, lecz już w środę dołączy do kolegów. Maciej Kowalczyk z kolei trenował indywidualnie, gdyż dalej uskarża się lekki na ból pleców. W normalnym mikro-cyklu jest już Patryk Gondek oraz bramkarz Wojciech Kaczmarek. 

Zabrakło za to sprawdzanego w sobotę Roberta Menzla. Środkowy obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała, który dogadał się już wcześniej z władzami MKS-u, zrezygnował ostatecznie z występów w naszym klubie, o czym poinformował w poniedziałek telefonicznie.  ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.