Dani Ramirez wśród gwiazd Realu i PSG!

26 paź 2018 Udostępnij

Dani Carvajal, Morata czy Jesé. To tylko wybrane nazwiska spośród 50 największych talentów wypuszczonych przez akademię Realu Madryt, którzy pojawili się w zestawieniu przygotowanym przez słynny madrycki dziennik sportowy „Marca”. Wśród nich znalazł się także Dani Ramirez, pomocnik beniaminka Fortuna 1 Ligi – ŁKS Łódź.

„Marca” w swoim artykule pokazuje, jak potoczyły się losy zawodników, którzy opuścili akademię Realu w ostatniej dekadzie. W zestawieniu oprócz piłkarza ŁKS-u Łódź, pojawili się zawodnicy na co dzień występujący w takich firmach jak Real Madryt, Chelsea Londyn oraz PSG. Uwagę przykuwają takie nazwiska jak Dani Carvajal, Morata, Jesé czy Lucas Vázquez.

 

Co ciekawe w zestawieniu znajdują się też zawodnicy, którzy zakończyli już swoją przygodę z piłką.

 

Pierwszym polskim zespołem Daniego Ramireza był Stomil Olsztyn. W barwach „Dumy Warmii” 26-latek zagrał w 24 spotkaniach. Strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty. W lipcu przeniósł się do beniaminka Fortuna 1 Ligi – ŁKS-u Łódź. Do tej pory łódzkim zespole zaliczył 10 występów w których zdobył jedną bramkę i dołożył sześć asyst.

 

Oprócz Daniego Ramireza w zestawieniu jest jeszcze jeden polski akcent – Dani Suarez, występujący w Górniku Zabrze.

 

PEŁNE ZESTAWIENIE DZIENNIKA MARCA

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.