Daleki wyjazd wicelidra

15 wrz 2017 Udostępnij

Wigry – Odra. Z jednej strony: beniaminek kontra półfinalista poprzedniej edycji Pucharu Polski. Z drugiej jednak: wicelider tabeli kontra przedstawiciel strefy spadkowej.

– Tabela – tabelą, ale ona często się zmienia. Zespół z Suwałk grał dobre mecze, lecz nie punktował. W piłce wiele rzeczy lubi się wyrównywać. Wigry dokonały ostatnio kilku transferów, wzmocniły się, idą do przodu, są chwalone za sposób gry. Wielu obserwatorów przekonuje, że nie zajmują miejsca adekwatnego do poziomu, jaki prezentują. Ale nie tylko ten fakt nas dyscyplinuje. U nas po prostu nie ma mowy o rozluźnieniu się. Dziś Odry na to po prostu nie stać – mówi trener Mirosław Smyła. Kurs w Fortunie, że beniaminek wygra przynajmniej jedną połowę wynosi 1.85.

 

Wigry, które zdobyły dotąd tylko 3 bramki, pierwszego zwycięstwa w sezonie doczekały się przed tygodniem w Katowicach (1:0) po kuriozalnym samobójczym trafieniu Damiana Garbacika. Wcześniej suwalczanie zapisali na swoim koncie jedynie po punkciku za bezbramkowe remisy z Pogonią Siedlce i Górnikiem Łęczna. Odra z kolei w roli gości pozostaje w tym sezonie ligowym niepokonana. 2:1 w Siedlcach, 1:1 w Niepołomicach, 1:1 w Katowicach… W sobotni wieczór niebiesko-czerwoni będą chcieli pójść za ciosem. Kurs w Fortunie, że w drugiej połowie padnie więcej bramek niż w pierwszej wynosi 2.07.

 

Dla Mirosława Smyły będzie to mecz szczególny o tyle, że stanie naprzeciw swojego „krajana” z Radzionkowa, Artura Skowronka, prowadzącego Wigry od początku sezonu. Skowronkowi pomaga inny dobry znajomy naszego szkoleniowca, Dawid Szulczek, z którym przez ponad rok tworzył sztab Rozwoju Katowice.

 

Sentymentalną podróż zaliczy też Vaclav Cverna. Czeski obrońca Odry poprzedni sezon spędził właśnie w Wigrach. W sobotę jego szanse na występ na „starych śmieciach” wzrastają o tyle, że kontuzjowany (jako jedyny w całym zespole) jest Mateusz Bodzioch.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.