Daleka wyprawa Górali na koniec

25 lis 2017 Udostępnij

Drutex-Bytovia w ostatnim meczu w tym roku podejmie Podbeskidzie. W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się gracze z Bytowa.

Meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała „Czarne Wilki” zakończą ligowe rozgrywki w 2017 roku. W poprzedniej kolejce bytowiacy wygrali na wyjeździe 1:0 ze Stomilem Olsztyn, dlatego z optymizmem i nadzieją na kolejne trzy punkty podchodzą do sobotniego starcia. Z kolei Górale przegrali w tygodniu ze Stalą 2:3 i będą chcieli jak najszybciej zrehabilitować się za porażkę.

 

W 2. kolejce Drutex-Bytovia z „Góralami’ zmierzyła się na ich stadionie. Wówczas druga połowa fatalnie rozpoczęła się dla gości. W 47. minucie czerwoną kartką ukarany został Andrzej Witan za interwencję przed polem karnym. Mimo to w 64. minucie Drutex-Bytovia objęła prowadzenie za sprawą gola Michał Stasiaka. Podbeskidzie stworzyło sobie kilka sytuacji, jednak nie potrafiło pokonać dobrze spisującego się Mateusza Oszmańca. Z kolei pod koniec meczu to goście przeprowadzili zabójczą kontrę, którą wykończył Sławomir Duda. Kurs w Fortunie, że dziś "Czarne Wilki" pokonają Podbeskidzie 2:0 wynosi 10.5.

 

Podbeskidzie w swoim dorobku ma dokładnie tyle samo punktów co Drutex-Bytovia, czyli 23. Wygrana pozwoli na zajęcie pozycji w środkowej strefie tabeli i spokojną pracę w zimowym okresie przygotowawczym.

 

W ostatni wtorek „Górale” na własnym stadionie rozgrywali zaległe spotkanie ze Stalą Mielec. Goście do przerwy prowadzili 2:0, ale podopieczni Adama Noconia potrafili się podnieść i w 84. minuty wyrównali stan meczu. To jednak Stal w końcówce przeprowadziła kontrę, która pozwoliła im na wygranie tego meczu. Podbeskidzie punkty zbiera głównie na własnym stadionie. Górale mają problemy z grą na wyjazdach, z których przywieźli 7 punktów. Kurs w Fortunie, że Podbeskidzie strzeli gola wynosi 1.32.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.