Daisuke Matsui w Odrze!

8 sie 2017 Udostępnij

36-letni pomocnik z Japonii związał się z Odrą Opole kontraktem do 30 czerwca 2018 roku!

– To bomba szczególnie marketingowa, bo Daisuke wraz ze swoją żoną są w Japonii bardzo popularni. Pamiętając jednak, że kilka lat temu był gwiazdą w Lechii Gdańsk, liczymy też, że okaże się bombą pod względem piłkarskim i bardzo pomoże nam w walce o punkty. Daisuke chciał zakończyć karierę w Europie. Tak się składa, że znamy się z jego menedżerem, który m.in. wprowadził go na polski rynek do Lechii. Skontaktowaliśmy się i po jednej, dwóch rozmowach, narodził się temat jego gry w Odrze. Do końca sam w to nie wierzyłem, ale bardzo cieszymy się, że wybrał Opole. Nie przyjeżdża do nas dla pieniędzy. Ma zarabiać trochę powyżej naszej klubowej średniej – tłumaczył Karol Wójcik, prezes Odry, gdy w ubiegłym tygodniu nasz klub zapowiedział pozyskanie Daisuke Matsuiego.

 

36-letni pomocnik w sobotę zagrał ostatni raz w Jubilo Iwata, został uroczyście pożegnany, by za kilka dni ruszyć do Polski. We wtorkowe południe wylądował na lotnisku we Wrocławiu, gdzie został odebrany przez działaczy naszego klubu i autem pojechał do Opola. Po przejściu testów medycznych podpisał kontrakt, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2018 roku.

 

– „Wywiad” został przez nas zrobiony. To postać, która w pierwszej lidze powinna się wyróżniać. Daisuke potrafi porwać publiczność, jest lubiany, ma umiejętności i ochotę, by grać w Polsce. Dobrego ofensywnego piłkarza nigdy za dużo – przyznawał Mirosław Smyła, trener Odry.

 

 

 



ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.