Dąb Biznesu z Puszczą w tle

29 gru 2018 Udostępnij

Piekarnia Iwona należąca do prezesa Puszczy Niepołomice otrzymała nagrodę podczas niepołomickiej gali Dąb Biznesu!

Piekarnia Iwona, której właścicielem jest prezes niepołomickiego klubu Jarosław Pieprzyca otrzymała nagrodę: Niepołomicki Dąb Biznesu.

 

Nagroda została przyznana za zaangażowanie w działalność oświatową na polu szkolnictwa zawodowego, wspieranie młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej, zaangażowanie w organizację wydarzeń sportowych, oraz promocję Niepołomic na polu sportu i oświaty – czytamy w uzasadnieniu.

 

Nagroda Dąb Biznesu ma na celu promowanie gminy Niepołomice jako miejsca dobrego do prowadzenie biznesu odpowiedzialnego społecznie. Jest to też wyraz uznania dla firm najmocniej wspierających rozwój społeczności lokalnej oraz podkreślenie wkładu przedsiębiorstw – zarówno małych, jak i dużych – w rozwój małej ojczyzny.

 

Zwykle tytuł Dąb Biznesu jest wręczany w trzech kategoriach: dużej firmy zagranicznej, dużej firmy polskiej, małej firmy rodzinnej.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.