Czy MKS odbije się od dna?

17 mar 2017 Udostępnij

Pogoń Siedlce to trochę nieobliczalna ekipa. Podczas bieżącego sezonu w Nice 1 Lidze potrafiła stracić 7 goli w dwumeczu z Sandecją Nowy Sącz, ale też pourywać wyjazdowe punkty tzw. faworytom, czyli: Wigrom Suwałki (4:1), Podbeskidziu Bielsko-Biała (0:0), czy ostatnio u siebie Górnikowi Zabrze (2:1).

Drużyna prowadzona od 7 grudnia przez Marcina Broniszewskiego, który po zakończeniu rundy jesiennej przejął trenerską pałeczką od Dariusza Banasika, konsekwentnie gromadzi punkty, ogrywając rywali wszelkiego kalibru.

 

Dziś siedlczanie, którzy jeszcze przed rokiem dzierżyli miano beniaminka zaplecza ekstraklasy plasują się bardzo wysoko. Pogoń w tabeli jest bowiem na miejscu numer 7 i... bagatela, wyprzedza MKS o 20 oczek! Do pewnego utrzymania brakuje jej więc tak naprawdę ze "dwa i pół zwycięstwa".

 

MKS Kluczbork jak na razie z dorobkiem 12 punktów zamyka ligową tabelę. Drużyna Tomasza Asensky’ego w tym sezonie zanotowała tylko jedno zwycięstwo. Według Fortuny, kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.6.

 

Zimą MKS dokonał siedmiu transferów, a jednym z nich było zakontraktowanie byłego piłkarza Pogoni Krzysztofa Bodzionego.

 

– Z Kluczborkiem czeka nas bardzo trudne spotkanie , w którym musimy być maksymalnie skoncentrowani i zagrać na maksimum swoich możliwości, aby przywieźć z wyjazdu trzy punkty – mówi przed sobotnim starciem Grzegorz Tomasiewicz.

 

 

Pogoń i MKS mierzyły się ze sobą trzykrotnie. Bilans tych starć jest remisowy – po razie wygrywała każda z ekip oraz raz drużyny podzieliły się punktami. W rundzie jesiennej w Siedlcach było 1:1. Dla Pogoni bramkę zdobył Piotr Kurbiel, a dla przyjezdnych trafił Bartłomiej Olszewski. Kurs, że spotkanie zakończy się bez remisu wynosi 1.83.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.