Czwartek w F1L: Wygrane Górnika i GKS

1 kwi 2021 Udostępnij

Górnik Łęczna i GKS Tychy zanotowały pierwsze wygrane po niemal miesięcznej przerwie.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 3:0 (0:0)
Bramki: Bartosz Śpiączka 61', Michał Goliński 83', Bartłomiej Kukułowicz 90'

 

W pierwszej połowie emocji w Łęcznej było jak na lekarstwo. Worek z bramkami rozwiązał się w 61. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Bartosz Śpiączka. Goście nie potrafili wyrównać, a gospodarze podwyższyli prowadzenie za sprawą Michala Golińskiego. W doliczonym czasie gry kropkę nad i postawił Bartłomiej Kukułowicz i Górnik mogł się cieszyć z pierwszej wygranej od 13 marca. 

 

GKS Tychy - Arka Gdynia 1:0 (1:0)
Bramki: Wiktor Żytek 41'

 

Gdynianie od początku ruszyli do ataków, jednak bardzo dobrze spisywała się obrona gospodarzy. Kilka dobrych interwencji zanotował Konrad Jałocha, a przy lepszej skutecznosci goście powinni prowadzić. Wykorzystali to podopieczni Artura Derbina, a dokładnie Wiktor Żytek, który zdecydował się na strzał z dystansu i znalazł drogę do bramki Arki. W drugiej połowie GKS starał się kontrolować losy spotkania, jednak w 75. minucie rzut karny wykonywał Łukasz Wolsztyński z Arki, jednak po potężnym uderzeniu futbolówka trafiła w poprzeczkę. Wynik meczu się nie zmienił i GKS podobnie jak Górnik w końcu zanotował wygraną. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.