Czwarta edycja trenera osiedlowego w Głogowie zakończona

12 lis 2019 Udostępnij

Dobiegła końca czwarta edycja Trenera Osiedlowego w Głogowie. Przez siedem miesięcy najmłodsi mogli uczestniczyć w bezpłatnych treningach na ośmiu przyszkolnych boiskach

Projekt Trener Osiedlowy jako zadanie finansowane przez Gminę Miejską Głogów prowadził Chrobry, który miał swoich przedstawicieli w postaci wykwalifikowanych trenerów. To oni organizowali najmłodszym zajęcia o charakterze sportowym lub rekreacyjnym. Najczęściej grupy spotkały się na swoich boiskach rywalizując w różnorodnych konkurencjach sportowych, ale były też wspólne wyjścia, na przykład na baseny lub pierwszoligowe mecze Chrobrego, a nawet wycieczki rowerowe. 
 
 
W ramach projektu odbyły się dwie duże imprezy ogólnomiejskie. W czerwcu przy szkole podstawowej nr 8 zorganizowano „Sportowe Rozpoczęcie Lata”, a we wrześniu na stadionie trzeci turniej piłkarski „Z Boiska na Stadion”. W pierwszym zmierzono się w wielu dyscyplinach sportowych, w tym drugim młodzież stworzyła podwórkowe drużyny i ten jeden raz roku na głównej murawie - ocenionej jako jednej z najlepszych w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi - mogła rywalizować o główne nagrody. Łącznie w obu wydarzeniach udział wzięło 235 dzieci. Dodatkowo wspólnie z Trenerami Osiedlowymi zorganizowaliśmy „Wbieg na Wieżę Ratuszową”. 
 
 
Zajęcia prowadzili trenerzy, którzy razem ze swoimi podopiecznymi stworzyli dobrze współpracujące grupy. Najlepszym przykładem tego jest niespodzianką, jaką swojej pani trener zorganizowały dzieci trenujące na boisku przy szkole podstawowej nr 3. Pojawiły się na jej ślubie, osobiście składając najlepsze życzenia. 
 
 
 


ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.