Czesi będą trenować na stadionie GKS-u

13 cze 2017 Udostępnij

Stadion Miejski w Katowicach gościć będzie wkrótce młodzieżową reprezentację Czech. Wszystko to z powodu Euro U21, które wystartują 16 czerwca.

W dniach 16-30 czerwca w Polsce zostaną rozegrane mistrzostwa Europy drużyn do lat 21. Kibice zyskają szansę, by zobaczyć w akcji najbardziej utalentowanych piłkarzy naszego kontynentu. W UEFA EURO U21 wystąpi 12 drużyn, a zmagania będą toczyły się na 6 stadionach. Szczegółowe informacje o imprezie znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

 


Jedną z drużyn, które zagrają o mistrzostwo Europy, będą Czesi. Informujemy, że bazą treningową dla kadry naszych południowych sąsiadów będzie Stadion Miejski przy ul. Bukowej. Czesi będą trenowali na głównej płycie obiektu, z którego na co dzień korzysta GKS Katowice. Specjalnie na potrzeby wyjątkowych gości na stadionie przeprowadzono remont przeznaczonej dla nich szatni oraz – zgodnie z wytycznymi UEFA – zamontowano piłkochwyty.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.