Coraz bliżej oświetlenia na stadionie ŁKS-u Łódź

13 gru 2018 Udostępnij

Jak informuje Zarząd Inwestycji Miejskich w Łodzi, firma Ada Light z Gostynina złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na „zaprojektowanie i wybudowanie oświetlenie boiska piłkarskiego Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi”. W praktyce oznacza to zatem, że w rundzie wiosennej ełkaesiacy będą mogli wreszcie rozgrywać swoje mecze domowe w świetle jupiterów!

Obie firmy zadeklarowały przy tym, że komplet robót zostanie wykonany w terminie 10 tygodni od daty podpisania umowy.

 

Wspomniana umowa ze zwycięzcą przetargu będzie mogła zostać podpisana już w ciągu kilku dni, kiedy upłynie termin na złożenie ewentualnych odwołań. – Bardzo cieszymy się z faktu, że przetarg został już rozstrzygnięty. Mamy nadzieję, że stosowne dokumenty zostaną podpisane jak najszybciej, a wszystkie prace uda się zakończyć w przewidywanym terminie. Dla ŁKS-u to bardzo istotna sprawa, bo do końca lutego musimy spełnić licencyjny wymóg dotyczący posiadania sztucznego oświetlenia. W przeciwnym razie klub może zostać ukarany przez Komisję ds. Licencji Klubowych PZPN – komentuje Dariusz Lis, dyrektor Łódzkiego Klubu Sportowego.

 

Zgodnie z kalendarzem Fortuna 1 Ligi, pierwszy ligowy mecz w Łodzi w 2019 roku ŁKS ma rozegrać w pierwszy weekend marca. Przeciwnikiem „Rycerzy Wiosny” będzie wtedy zespół Garbarni Kraków.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.