Co w Fortuna 1 Lidze piszczy? (wideo)

6 lis 2018 Udostępnij

Dla klubów Fortuna 1 Ligi były to intensywne cztery miesiące pracy. Drużyny dobrnęły do półmetka sezonu, który obfitował w przeróżne sytuacje. Na boisku odkryliśmy nowego Zlatana, a w studio odkurzyliśmy pierwszoligowego wieszcza. Co udało się uwiecznić kamerom Polsatu Sport w rundzie jesiennej? Zapraszamy!

GOL 15-LATKA W FORTUNA 1 LIDZE

 

Artur Skowronek ma nosa do młodych zawodników. W poprzednim sezonie za jego kadencji w Wigrach zadebiutował 15-letni Jakub Świątek. Tym razem w barwach Stali Mielec debiutancki występ zanotował Kacper Sadłocha, który dokładnie w wieku 15 lat i 337 dni zdobył swoją pierwszą bramkę w Fortuna 1 Lidze!

 

 

PRZEWROTKA RAFAŁA KUJAWY

 

W Fortuna 1 Lidze padają również piękne bramki. Udowodnił to Rafał Kujawa z ŁKS-u Łódź w meczu na szczycie z Rakowem Częstochowa. Gol w meczu z takim rywalem smakuje podwójnie dobrze!

 

WIELBŁĄD BLOKU OBRONNEGO GKS-U KATOWIC

 

W natłoku pierwszoligowych spotkań drużyny nie ustrzegły się kuriozalnych błędów. W tym przypadku Wojciech Lisowski zderzył się z Mariuszem Pawełkiem, co wykorzystał napastnik Garbarni.

 

 

W MAGAZYNIE 1 LIGI CZYTALIŚMY WIERSZE...

 

Jesienią udowodniliśmy, że ludzie związani z Fortuna 1 Ligą mają wiele talentów! Prowadzący magazyn Szymon Rojek odkopał z archiwum wiersz eksperta Tomasza Łapińskiego, który wyrecytował (były już) trener Wigier Suwałki Kamil Socha.

 

 

...A W SWOICH MIASTACH KANDYDOWALIŚMY NA FOTEL BURMISTRZA

 

A dokładnie na jeden fotel - fotel burmistrza miasta Bytów. Bramkarz i doktor AWF Mateusz Oszmaniec ostatecznie przegrał tę walkę z Ryszardem Sylka. Czy 30-latek nadal będzie aktywny politycznie? Kto wie...

 

UDOWODNILIŚMY, ŻE W PIŁCE TRZEBA MIEĆ SZCZĘŚCIE

 

Czasem bez szczęścia trudno jest zdobywać gole. Przekonali się o tym zawodnicy Wigier Suwałki. Jest szczęśliwiec, musi być pechowiec. Tym razem w tej drugiej roli zespół ŁKS-u Łódź.

 

ZLATANA TEŻ MAMY SWOJEGO

 

Jak się równać to do najlepszych. Szymon Skrzypczak jak Zlatan Ibrahimović? Nie wierzycie? Zobaczcie sami.

 

 

UPADKI BYWAJĄ BOLESNE

 

Przekonał się o tym Marcin Biernat, który w dość niecodziennych okolicznościach razem z noszowym upadł na murawę tyskiego stadionu.

 

NIEKTÓRE BRAMKI W FORTUNA 1 LIDZE JAK ZAMUROWANE

 

Konrad Jałocha w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała udowodnił, że zainteresowanie jego osobą przez wschodnie kluby nie jest przypadkowe. Bramkarz GKS-u Tychy w tym sezonie obronił już trzy rzuty karne i praktycznie w każdym meczu ratuje GKS z opresji.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.