Chrobry zaczął przygotowania

27 cze 2017 Udostępnij

Zawodnicy Chrobrego są już po pierwszym treningu. Po raz pierwszy zajęcia poprowadził trener Grzegorz Niciński. Tym samym rozpoczął się okres przygotowawczy do sezonu.

Zawodnicy Chrobrego są już po pierwszym treningu. Po raz pierwszy zajęcia poprowadził trener Grzegorz Niciński. Tym samym rozpoczął się okres przygotowawczy do sezonu.

Zajęcia w dużej mierze opierały się na gierkach na skróconym boisku. W ten sposób po części nowy sztab szkoleniowy miał okazję przyjrzeć się poszczególnym zawodnikom. Poza Sebastianem Boneckim oraz Mateuszem Wieteską, którym skończą się wypożyczenia odpowiednio z Zagłębia Lubin i Legii Warszawa, a także poza kontuzjowanym Damianem Sędziakiem, byli wszyscy znani. Włącznie z wracającymi z wypożyczeń z innych klubów, czyli Damianem Kowalczykiem (Rozwój Katowice), Maciejem Rybakiem (Falubaz Zielona Góra) i Wiktorem Kobielą (KGHM Zanam Polkowice). Lada dzień powinien to zrobić jeszcze inny wypożyczony do polkowickiego klubu - Michał Bednarski. 

 

Poza kilkoma wyjazdowymi sparingami, pomarańczowo-czarni przygotowania spędzą na własnych obiektach. W tym tygodniu będą trenować do soboty włącznie. Na większość dni zaplanowano podwójne zajęcia, rano oraz po południu. 

 

Przed Chrobrym łącznie cztery tygodnie przygotowań. Tyle czasu pozostało do pierwszego meczu o stawkę - zaplanowanego na weekend 22/23 lipca, z Gryfem Słupsk bądź MKS-em Kluczbork w ramach I rundy Pucharu Polski. Do tego czasu zespół rozegra cztery sparingi. Pierwszy w środę 5 lipca z Olympią Hradec Kralove w Głogowie. 

 

">

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.