Chrobry wygrywa rzutem na taśmę!

22 maj 2017 Udostępnij

Ostatnia akcja meczu przesądziła o ty, że Chrobry pokonał u siebie Wigry Suwałki. Po tym zwycięstwie zespół z Głogowa jest niemal pewny pozostanie w Nice 1 Lidze.

Jako pierwsi zaatakowali gospodarze, ale po wrzutce Łukasza Szczepaniaka Paweł Wojciechowski przeniósł piłkę ponad bramką. Dopiero w 30. minucie było coś kolejnego godniejszego uwagi. Groźnie zrobiło się za sprawą Damiana Kądziora, którego strzał po długim rogu był jednak niecelny. W 35. minucie interweniował za to golkiper Wigier - Hieronim Zoch, ale nie dał się zaskoczyć przymierzającemu z kilkunastu metrów Sebastianowi Boneckiemu.

 

W końcówce optyczną przewagę osiągnęli goście i parokrotnie było niebezpiecznie. Po akcji na szczęście blokowanych w ostatnim momencie Kamila Adamka i Vaclava Cverny interweniował Anatoli Gospodinov, a później Frank Adu Kwame z woleja uderzył niecelnie.

 

W 60. minucie Chrobry wyszedł na prowadzenie. Chwilę wcześniej przed polem karnym faulowano Mateusza Machaja, a z tego miejsca wstrzelił się Sebastian Bonecki. Przyjezdni odpowiedzieli w 74. minucie, po rzucie rożnym. Po wrzutce strzelali na raty, ale to drugie uderzenie - Mateusza Radeckiego - było celne.

 

Chrobry w końcówce przycisnął. Nie jakoś mocno, lecz wystarczająco. Już w doliczonym czasie gry ruszył z kontrą. Całe metry na boku pokonał Mateusz Machaj i już bliżej linii końcowej posłał futbolówkę wzdłuż bramki. W odpowiednim miejscu był na boisku znalazł się Konrad Kaczmarek i rzutem na taśmę zapewnił klubowi zwycięstwo!

 

Co ciekawe, jesienny mecz z Wigrami zakończył się remisem 2:2 po bramce Seweryna Michalskiego w... 90 minucie. W tej rundzie to już drugie zwycięstwo w takich okolicznościach. Wcześniejsze, derby w Legnicy, rozstrzygnął w taki sposób Mateusz Machaj.  

 

SKRÓT SPOTKANIA

 

 

1:0 Bonecki 60

1:1 Radecki 74

2:1 Kaczmarek 90

 

Żółte kartki: Bonecki, Michalski, Michalec - Cverna, Santana, Kwame, Bogusz.

Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom)

Widzów: 865.

 

Chrobry: Gospodinov - Ilków-Gołąb, Michalski, Michalec, Wawszczyk, Danielak (59' Machaj B.), Bonecki, Kona, Machaj M. (90' Hodowany), Szczepaniak, Wojciechowski (80' Kaczmarek).

 

 

Wigry: Zoch - Baranowski, Cverna, Radecki, Kądzior, Santana (90' Karankiewicz), Kwame, Bogusz, Adamek (63' Kozak), Zapolniak, Gąska (87' Dadok).ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.