Chrobry na pikniku SP 13

22 wrz 2017 Udostępnij

Chrobry Głogów chętnie bierze udział w takich imprezach. Dziś nasi zawodnicy i grupa cheerleaderek na zaproszenie gościła przy szkole podstawowej nr 13 na os. Nosocice, gdzie najmłodszym głogowskie stowarzyszenie "Otwarte Drzwi" zorganizowało piknik.

Dziewczyny z grupy tanecznej wraz z trener Katarzyną Jaskólską-Pitoń zaprosiły do wzięcia udziału w specjalnych warsztatach i chętnych dziewczyn, może nawet przyszłych cheerleaderek ChG, nie brakowało. Zawodnicy, Michał Bednarski, Mateusz Dobrakowski, Dominik Nawrot, Adam Makuchowski oraz Kacper Pietrzczyk, pokazali się na sąsiednim boisku, gdzie stale odbywają się zajęcia z projektu Trener Osiedlowy.

 

 

Dzieci i młodzież z tego regionu spotyka się na tym boisku trzy razy w tygodniu, a bezpłatne zajęcia prowadzi trener Mirosław Gaczyński. Latem grupa opuszczała swój obiekt i za darmo mogła przebywać na basenach, ale dodatkowych atrakcji nie brakuje nawet po wakacjach. Stąd odwiedziny zawodników pierwszoligowej kadry ChG, którzy rozegrali z uczestnikami finansowanej przez Gminę Miejską Głogów, a prowadzonej przez klub akcji dwa mini-mecze i rozdali klubowe upominki.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.