Być albo nie być

20 kwi 2017 Udostępnij

Dla piłkarzy Górnika będzie to już ostatnia szansa, by pozostać w grze o awans. Piłkarzy Marcina Brosza czeka w piątek niezwykle ciężkie zadanie. Przeciwnikiem będą Wigry, które niespodziewanie uległy w sobotę Sandecji.

Pierwszą pozytywną informacją dla zabrzan jest to, że praktycznie nikt nie narzeka na urazy. Zwycięstwo w Wielką Sobotę poprawiło również humory i zawodnikom 14-krotnego Mistrza Polski i miało na nich pozytywny wpływ. Dzięki pokonaniu Drutex-Bytovii, Górnik nadal może myśleć o awansie, ale margines błędu jest niewielki.

 

Przeciwnikiem zabrzan będzie ekipa Wigier Suwałki. Ostatni mecz nie był dla piłkarzy z północy Polski udany, przypomnijmy, że zostali pokonani u siebie przez Sandecję Nowy Sącz. Obecnie Wigry plasują się na siódmej pozycji i mają przewagę dwóch punktów nad piątkowym rywalem.  

 

Jesienią nie doczekaliśmy się bramek w Suwałkach, padł remis 0:0. W Fortunie kurs na taki wynik w piątkowym meczu wynosi 9.7. Obie ekipy jednak na wiosnę takie rozstrzygnięcie nie będzie satysfakcjonować. Dla zabrzan bowiem każdy inny wynik niż zwycięstwo może okazać się końcem marzeń o Ekstraklasie w tym sezonie.

 

Będzie to też pojedynek dwóch asystentów w Nice 1 Lidze. Rafał Kurzawa z Górnika ma ich na koncie osiem, a Damian Kądzior trzynaście.

 

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport. Początek o 20:30.

 

Media Press Kit: Górnik Zabrze - Wigry Suwałki



ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.