Bracia Żyro gośćmi Magazynu Fortuna 1 Ligi

2 mar 2020 Udostępnij

Piłkarze Fortuna 1 Ligi obudzili się ze snu zimowego i powrócili na boiska, aby walczyć o awans do Ekstraklasy. W pierwszej wiosennej kolejce padło mnóstwo bramek, które postaramy się przypomnieć w poniedziałkowym Magazynie Fortuna 1 Ligi. Gośćmi Marcina Feddka będą bracia Żyro: Michał i Mateusz! Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godz. 20:15 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

Studio Polsatu Sport odwiedzą więc piłkarze nowego lidera, który w pięknym stylu rozpoczął piłkarską wiosnę. PGE Stal Mielec rozbiła Olimpię aż 5:0 w Grudziądzu i przynajmniej do poniedziałkowego wieczora utrzyma się na czele tabeli, zgłaszając mocny akces do walki o awans.

 

Świetnie zimę przepracowali także zawodnicy Podbeskidzie Bielska-Białej, którzy tracą zaledwie punkt do najlepszego zespołu Fortuna 1 Ligi. Wiosnę rozpoczęli od okazałego triumfu 4:0 nad Wigramy Suwałki.

 

Prowadzący: Marcin Feddek
Goście: Michał Żyro, Mateusz Żyro
Eksperci: Janusz Kudyba, Tomasz Łapiński

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godz. 20:15 na Polsatsport.pl i Polsacie Sport Extra.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.