Bohater 22. kolejki: Debiutanci

4 mar 2019 Udostępnij

Po zimowej przerwie ruszyła Fortuna 1 Liga. Piłkarze wybiegli na murawę w ramach 22. kolejki. W 9 spotkaniach zobaczyliśmy 16 goli. Który z pierwszoligowców zasłużył na wyróżnienie po minionym weekendzie?

Po zimowej przerwie ruszyła Fortuna 1 Liga. Piłkarze wybiegli na murawę w ramach 22. kolejki. W 9 spotkaniach zobaczyliśmy 16 goli. Który z pierwszoligowców zasłużył na wyróżnienie po minionym weekendzie?

Z 16 goli aż 6 było autorstwa debiutantów. Nowi gracze trafiali dla PGE FKS Stali Mielec, Stomilu Olsztyn, GKS Jastrzębia i Wigier Suwałki.

 

Łukasz Janoszka trafił do PGE FKS Stali Mielec z Zagłębia Lubin tuż przed końcem okienka transferowego. W swoim debiucie wszedł na boisko w 64. minucie spotkania.  Na 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry trafił do siatki Podbeskidzia. – Zrealizowaliśmy swój cel, choć przeciwnik był bardzo wymagający. Punkty cieszą tym bardziej, że pierwszy mecz to zawsze pewnego rodzaju niewiadoma – powiedział po debiucie pomocnik PGE FKS Stali Mielec.

 

 

4 debiutantów pojawiło się w pierwszym składzie Stomilu Olsztyn w meczu z GKS-em Tychy. Kolejnych 3 na boisko trener Zajączkowski wprowadził w trakcie spotkania. Zwycięstwo gospodarzom zapewnili byli gracze PGE FKS Stali Mielec – Mateusz Gancarczyk i Szymon Sobczak.

 

">

 

Z beniaminka z Krakowa do beniaminka z Jastrzębia. Taką drogą podążył zimą Jakub Wróbel. Napastnik wybiegł w podstawowej jedenastce GKS-u i w 35. minucie dał prowadzenie gospodarzom. Wróbel został tym samym najskuteczniejszym strzelcem ekipy Jarosława Skrobacza obok Kamila Szymury. Obaj zawodnicy mają na koncie po 6 goli.

 

">

 

W niedzielnym spotkaniu kończącym 22. kolejkę Wigry Suwałki pokonały GKS Katowice 2:0. Obie bramki strzelili zawodnicy, którzy zimą wzmocnili zespół Ariela Jakubowskiego. Gola numer 1 zdobył Wiktor Biedrzycki. Trafienie numer 2 było autorstwa Joel Huertas. Co ciekawe dla Hiszpana było to już 2 trafienie w barwach Wigier. Po raz pierwszy trafił w zaległym spotkaniu 20. Kolejki przeciwko GKS-owi Katowice. Tamto spotkanie zaliczało się jednak do rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi.

 

Już w piatek kolejne emocje związane z Fortuna 1 Ligą i szansa na kolejne debiutancie trafienia. 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.