Bohater 18. kolejki: Grzegorz Kuświk

13 lis 2018 Udostępnij

Bohaterem 18. Kolejki został Grzegorz Kuświk z PGE FKS Stal Mielec, który w meczu z Garbarnią Kraków strzelił trzy gole.

Bohaterem 18. Kolejki został Grzegorz Kuświk z PGE FKS Stal Mielec, który w meczu z Garbarnią Kraków strzelił trzy gole.

Mielecka Stal w sobotę rozbiła u siebie beniaminka Fortuna 1 Ligi – Garbarnię Kraków 6:1. Już do przerwy gospodarze prowadzili 4:0. Bohaterem spotkania został Grzegorz Kuświk, który trzykrotnie pokonał Marcina Cabaja.

 

Dla napastnika PGE FKS Stal Mielec był to pierwszy hattrick w karierze. Kuświk potrzebował na niego pół godziny. Napastnik wpisał się na listę strzelców w 30, 37 i 50 minucie spotkania.

 

">

 

Co ciekawe był to też pierwszy hattrick na boiskach Fortuny 1 Ligi w sezonie 2018/2019. Ostatnim zdobywcą hattricka na zapleczu ekstraklasy był Adrian Paluchowski w poprzednim sezonie 1 Ligi. Napastnik Pogoni Siedlce w 31. kolejce trzykrotnie pokonał bramkarza Chojniczanki.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.